Управління якістю

АТ «ЕЛЕКТРОМАШИНА» працює над постійним підвищенням якості та експлуатаційної надійності продукції, що випускається за рахунок освоєння і впровадження новітніх розробок, вдосконалення технологічних і виробничих процесів. Застосування сучасних засобів вимірювальної техніки дозволяє проводити виміри та регулювання виброскорости, віброприскорення і вібросмещенія до вимог на порядок точніше, ніж вони вказані в ТУ.

 

Для досягнення максимального результату, підприємство створило систему, що включає в себе:

  • повне залучення працівників усіх рівнів в систему менеджменту якості, їх особисту відповідальність за якість і безперервне його поліпшення;
  • введення паспортів особистої відповідальності за виготовлення продукції;
  • постійне підвищення кваліфікації персоналу та вдосконалення професійної підготовки;
  • організація вхідного контролю закуповуваних матеріалів, сировини і комплектуючих.

Система управління якістю АТ «ЕЛЕКТРОМАШИНА» відповідає вимогам міжнародного стандарту серії ISO 9001:2015 і підтверджена сертифікатом компанії «BUREAU VERITAS SERTIFICATION».

Фірмовий товарний знак

Державне свідоцтво на право користування фірмовим товарним знаком

АТ «ЕЛЕКТРОМАШИНА» має Державне свідоцтво на право користування фірмовим товарним знаком.

Система управління якістю АТ «ЕЛЕКТРОМАШИНА» відповідає вимогам міжнародного стандарту серії ISO 9001-2015 та підтверджена сертифікатом компанії «BUREAU VERITAS SERTIFICATION».

ISO 2021 РусISO 2021 Eng

Всі випробувальні підрозділи підприємства проходять огляд в Держстандарті та мають атестати відповідності та дозволу на проведення випробувань.

Написать нам