Новости и пресс-релизы

Повідомлення про виплату дивідендів

ШАНОВНІ  АКЦІОНЕРИ!

Публічне акціонерне товариство “Електромашина”  (ЄДРПОУ 00214868, 61016, м.Харків, вул. Муранова,106) повідомляє, що на  Загальних зборах ПАТ “Електромашина”  від 19 квітня 2013 року прийнято рішення про виплату дивідендів.

Виплата дивідендів буде здійснюватись в грошовій формі з врахуванням вимог законодавства щодо пропорційності розподілу чистого прибутку пропорційно частці кожного акціонера шляхом видачі  грошових коштів з каси підприємства за місцем знаходження Товариства у період з 27 травня 2013 року по 25 жовтня 2013 року. Розмір дивідендів складає – 0 грн. 07 копійки на одну акцію.

Акціонери, які не мають змоги одержати дивіденди вищевказаним  способом, мають право звернутися до виконавчого органу Товариства з письмовою заявою з повідомленням своїх банківських та поштових реквізитів для перерахування дивідендів.

         При собі необхідно мати :

для фізичних осіб: документ, що засвідчує особу (паспорт) та ідентифікаційний код та їх ксерокопії. Представники акціонерів повинні мати паспорт та довіреність, оформлену відповідно до вимог законодавства;

для юридичних осіб:

* Офіційний лист компанії-акціонера з зазначенням банківських реквізитів, коду та юридичної адреси.
* Завірена зберігачем або нотаріально  виписка з рахунку у цінних паперах. Копії реєстраційних документів,  для компаній-резидентів, що підтверджують резидентський статус акціонера.
* Довідка від компанії-нерезидента, що підтверджують резидентський статус акціонера в країні реєстрації для звільнення від подвійного оподаткування дивідендів по умовам конвенцій, підписаних між Україною та країною реєстрації нерезидента.

Документи подаються за адресою: 61016, м.Харків, вул. Муранова,106.

Телефон для довідок : (057) 37-37-506

Наглядова Рада ПАТ «Електромашина»

    [31.05.2013] Все новости
    Написать нам