Новости и пресс-релизы

ПОВІДОМЛЕННЯ про виплату дивідендів

ШАНОВНІ  АКЦІОНЕРИ!

Публічне акціонерне товариство “Електромашина”  (ЄДРПОУ 00214868, 61016, м.Харків, вул. Муранова,106) повідомляє, що на  Загальних зборах акціонерів ПАТ “Електромашина”  від 17 квітня 2015 року прийнято рішення про виплату дивідендів.

Виплата дивідендів буде здійснюватись в грошовій формі з врахуванням вимог законодавства щодо пропорційності розподілу чистого прибутку пропорційно частці кожного акціонера шляхом видачі  грошових коштів з каси підприємства за місцем знаходження Товариства у  період з 25 травня 2015 року по 16 жовтня 2015 року. Розмір дивідендів складає – 0 грн. 03 копійки на одну акцію з урахуванням округлень.

Акціонери, які не мають змоги одержати дивіденди вищевказаним  способом, мають право звернутися до виконавчого органу Товариства з письмовою заявою з повідомленням своїх банківських та поштових реквізитів для перерахування дивідендів.

При собі необхідно мати :

для фізичних осіб: документ, що засвідчує особу (паспорт) та ідентифікаційний код. Представники акціонерів повинні мати паспорт та довіреність, оформлену відповідно до вимог законодавства;

для юридичних осіб:
* Офіційний лист компанії-акціонера з зазначенням банківських реквізитів, коду ЄДРПОУ та юридичної адреси.
* Належним чином завірені Витяг або Виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
* Довідка від компанії-нерезидента, що підтверджують резидентський статус акціонера в країні реєстрації для звільнення від подвійного оподаткування дивідендів по умовам конвенцій, підписаних між Україною та країною реєстрації нерезидента.
   

Документи подаються за адресою: 61016, м.Харків, вул. Муранова,106.

Телефон для довідок : (057) 37-37-506

 

Наглядова Рада ПАТ «Електромашина»

    [25.05.2015] Все новости
    Написать нам