Новини і прес-релізи

АТ «Електромашина» напередодні знаменної події. Наступність традицій, зв'язок часів і поколінь ...

 

 

ПОСЛАННЯ ДО ЗАВОДЧАН

БОНДАРЕНКО ВАСИЛЯ ГРИГОРОВИЧА     

(загальний стаж роботи на підприємстві - 44 роки, у тому числі на посаді Генерального директора АТ «Електромашина» з 2014 по 2016 р.р.)

 

 

 

 

                                                                                    Шановні заводчани!

У нинішньому році ви відзначаєте 150-ю річницю підприємства, і тому 2019 рік став для вас історичною віхою.

Зараз, коли цей рік близький до завершення, ви можете з гордістю озирнутися на той неймовірний шлях, який ми пройшли разом. Підприємство досягло 150-річчя, але ви як і раніше молоді душею. Впроваджуючи передові технології у виробництво, залишаєтеся одним з найбільш життєздатних і значущих підприємств машинобудування в сучасній Україні. Неабияка історія підприємства ілюструє його провідну роль в машинобудуванні.

Нинішній ювілей - це важкий шлях, наповнений великим виробничим і історичним змістом, відзначений славними віхами становлення машинобудування в нашій країні, трудовими перемогами і здобутками. Можна з упевненістю говорити, що шлях цей - героїчний, бо весь він побудований на трудовий подвиг чудових трудівників АТ «Електромашина».

Нинішні досягнення стали можливими завдяки копіткій роботі ветеранів, які віддали практично все своє життя і досвід для розвитку рідного підприємства. Низький їм уклін за це.

АТ «Електромашина» займає особливе місце, будучи одним з передових підприємств, школою передового досвіду, кузнею кадрів. Якщо коротко охарактеризувати розвиток підприємства, то можна сказати, що це завжди було рухом вперед, що завод є одним з передових в області вітчизняного машинобудування.

Нехай ця значна віха в розвитку підприємства стане точкою відліку для нових досягнень і перемог.

Упевнений, що і сьогодні трудівники АТ «Електромашина» налаштовані на нові сміливі плани і високі цілі, що багаторічний багатий досвід, професіоналізм і згуртованість колективу дозволять і далі успішно виконувати поставлені завдання.

Всі досягнуті результати - це підсумок роботи найсильнішої команди професіоналів, високого рівня організації. Ви зустрічаєте свій ювілей, володіючи новими можливостями для подальшого розвитку підприємства. Відзначаючи цей ювілей, хочу побажати всьому колективу міцного здоров'я, процвітання, особистого щастя, благополуччя, втілення найамбітніших проектів на благо підприємства.

Упевнений, чудові трудові традиції і компетентність співробітників допоможуть підприємству в подальшому зберігати і зміцнювати свої лідируючі позиції, підвищуючи надійність, і якість.

Бажаю Вам і всьому колективу успішної і стабільної роботи, процвітання, міцного здоров'я і щастя!

З повагою і любов'ю, В.Г. Бондаренко

    [09.08.2019] Всі новини
    Написать нам