Новини і прес-релізи

АТ «ЕЛЕКТРОМАШИНА» виступає з підтримкою щодо прийняття законопроекту №3739 від 24.06.2020 р.

Акціонерне товариство «ЕЛЕКТРОМАШИНА», м.Харьков - провідний український виробник і постачальник комплексних рішень в області електромашинобудування, що включають інжиніринг, виробництво, поставку, сервіс і модернізацію електродвигунів для залізничного транспорту, вугледобувної галузі, підприємств металургії. 

Наше підприємство більше 60 років спеціалізується на випуску електродвигунів постійного струму від 0,37 до 315 кВт і апаратів. З 2017 року розпочато серійний випуск асинхронних електродвигунів змінного струму.

Будучи сумлінним платником податків і забезпечуючи стабільні податкові відрахування, підприємство вносить значний вклад у розвиток економічного потенціалу країни та не може залишатися осторонь у час змін.

Акціонерне товариство «ЕЛЕКТРОМАШИНА» виступає з підтримкою щодо прийняття законопроекту №3739 від 24.06.2020 р. про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості та проекту Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації пілотного проекту зі здійснення закупівель техніки галузі машинобудування з підтвердженим ступенем локалізації виробництва».

Зайнявши активну позицію з даного питання, АТ «ЕЛЕКТРОМАШИНА» та її працівники долучилися до підписання офіційного листа-звернення до органів державної влади з викладеними аргументами на користь прийняття проектів вищевказаних нормативних актів.

Ми віримо, що прийняття даного проекту закону та впровадження Постанови Уряду забезпечить підтримку українському виробнику у галузі машинобудівної промисловості, примножить українське виробництво та надасть можливість створення нових робочих місць.

    [10.09.2020] Всі новини
    Написать нам