Новини і прес-релізи

Створення науково-технічного центру АТ «Електромашина» як спосіб зміцнення інноваційних розробок і конкурентоспроможності на ринку електротехніки

АТ «Електромашина» є визнаним лідером в розробці і виробництві електродвигунів постійного струму потужністю до 250 кВт і має потужний проектний і виробничий потенціал.

Для концентрації зусиль з освоєння нової продукції в структурі АТ «Електромашина» створено науково-технічний центр, до складу якого увійшли спеціальне конструкторське бюро, випробувальна лабораторія та цех дослідного виробництва. Основними завданнями НТЦ є пошук нових ринків і видів продукції, проектування, виготовлення та випробування дослідних зразків, а також супровід при освоєнні серійного виробництва.

З перших днів створення в НТЦ приступили до розробки нового тягового асинхронного двигуна для трамвая. Причому передбачається, що основними розробками стануть саме асинхронні і синхронно-реактивні електродвигуни, які з часом стануть основою продукції, що випускається.

Не зупиняються роботи з удосконалення та розширення лінійки двигунів постійного струму. Зараз в розробці знаходиться тяговий двигун для допоміжного рухомого складу.

Перша розробка, виконана НТЦ, буде готова в січні наступного року і тоді ж почнеться виготовлення дослідного зразка в дослідному виробництві. Цей цех спеціально створюється для відпрацювання нових технологій, випуску дослідних зразків і малих серій продукції.

У випробувальної лабораторії проходить випробування дослідного зразка подвагонного синхронно-реактивного генератора, який є спільною розробкою з партнером Міжнародним консорціумом «Енергозбереження».

    [24.12.2020] Всі новини
    Написать нам