Події підприємства

Данина пам'яті!

Данина пам'яті!

23 серпня харків'яни відзначили 70-му річницю визволення Харкова від німецько-фашистських загарбників і традиційно відсвяткували День міста.

Шанують свято і на ПАТ «Електромашина», де працювало стільки заслужених ветеранів - учасників бойових дій і трудівників тилу. 23 серпня на нашому заводі відбувся урочистий мітинг та святковий концерт, присвячений військовим подіям 1941-1945 рр.

Зі святом заводчан привітав Генеральний директор підприємства Валерій Георгійович БОЧАРОВ, нагадавши деякі факти з історії визволення міста. Далі виступили два представники славного «морського братства»: підводник, ветеран Великої Вітчизняної війни, який взяв слово, виявився знайомий з нашим знаменитим земляком, заводчанин, героєм війни - підводником А.Т. Тоцьким. Ветеран розповів про підводні човни, на яких йому довелося воювати, а також вручив книгу своїх спогадів.

Святковий концерт відкрив акордеоніст К. Левданський, після чого програму продовжив соліст ХАТОБу А. Захарчук. Артисти виконали композиції воєнних років, ніж та розчулили, і підняли настрій заводчанам. Завершився святковий мітинг хвилиною мовчання та урочистим покладанням квітів до заводського меморіального комплексу.[29.08.2013] Всі події
Написать нам