Події підприємства

День Машинобудівника! Добре працюємо - добре відпочиваємо!

День Машинобудівника! Добре працюємо - добре відпочиваємо!

Професійне свято - День Машинобудівника України - дружно і весело відзначив колектив ПАТ «Електромашина» 21 вересня 2012 року. На імпровізованій сцені звучали привітання та слова подяки, жива музика, проводилися конкурси. Всіх присутніх радував солодкий стіл із запашним чаєм.

"Ви на це заслуговуєте! Дякую за вашу працю! - щиро дякував присутніх генеральний директор ПАТ «Електромашина» Валерій Георгійович Бочаров, - Колектив нашого підприємства гідно зустрічає цей день. За вісім місяців поточного року виготовлено товарної продукції на суму більше. Ніж 80 мільйонів гривень - на третину більше, ніж за аналогічний період минулого року. Це дозволило нам з вересня підвищити заробітну плату всім співробітникам підприємства.

Багато зроблено по реалізації інвестиційних проектів: придбані енергозберігаючі печі, стрічково-відрізний верстат, впроваджена нова технологія просочення «Елпласт». Повним ходом ведеться капітальний ремонт дахів, адміністративних і побутових приміщень. Ми гідно працюємо, виконуємо план, плануємо майбутнє».

Заслужено і відпочиваємо!

Погода і керівництво підприємства постаралися зробити це свято яскравим і незабутнім. Всім співробітникам була виплачена премія. А четверо кращих, які віддали своє нелегке професії більш 45-50 років сумлінної праці, нагороджені цінними подарунками. Це провідний конструктор Інженерного Центру СКБ Юрій Лухін, начальник апаратного цеху Володимир Насмішник, слюсар-інструментальник Інструментального цеху Геннадій Косторжевського, токар-револьверник Цехи нормалізованих деталей Марія Сергієнко.

ПАТ «Електромашина» пишається своїми кращими працівниками!

Учасників і гостей свята зустріли яскраві банери, різнокольорові кулі, блискучий самовар і столи з білосніжними скатертинами. Всіх безкоштовно пригощали чаєм та солодощами на будь-який смак.

Окрасою свята став виступ професійних артистів - ансамблю народної музики. Виявилося, що ми вміємо не тільки дивитися і слухати, але ще і співати, і навіть танцювати. Причому у деяких це виходило непогано! А адже це - тільки початок для розвитку заводських талантів.

Від душі дякуємо керівництву та фінансового директора Наталю Загоруйко, голови заводського комітету профспілок Олександра Кириченко, Молодіжна рада підприємства, працівників Департаменту продажів, їдальнею і адміністративно-господарського відділу за активну участь в організації, забезпеченні та проведенні цього свята.

Спасибі всім! Попереду нас чекають нові успіхи і нові, ще більш веселі свята!

Начальник Управління з соціальних питань Євгенія Гринько

  • День Машинобудівника України
  • День Машинобудівника України
  • День Машинобудівника України
  • День Машинобудівника України
[22.09.2012] Всі події
Написать нам