Події підприємства

ПАТ «Електромашина» взяло участь в 12 Міжнародній спеціалізованій виставці «ВУГІЛЛЯ / МАЙНІНГ-2012»

ПАТ «Електромашина» взяло участь в 12 Міжнародній спеціалізованій виставці «ВУГІЛЛЯ / МАЙНІНГ-2012»

З 4 по 7 вересня в Донецьку, колиски вугільної галузі, районі Донбасу, який втілив в собі кращі традиції вуглевидобутку України, ПАТ «Електромашина» взяло участь в 12 Міжнародній спеціалізованій виставці вугледобувних і переробних технологій та обладнання «ВУГІЛЛЯ / МАЙНІНГ-2012», де працювали 500 компаній, що представляють 20 країн світу.

ПАТ «Електромашина» на виставці заявило себе як самостійне підприємство, що динамічно розвивається підприємство, що випускає унікальне обладнання для підприємств гірничо-рудної галузі, паливно-енергетичного комплексу, залізничного транспорту та інших секторів економіки. Якість продукції ПАТ «Електромашина» відповідає міжнародним стандартам, успішно експлуатується в Україні та експортується в країни ближнього і далекого зарубіжжя.


Під час роботи виставки директором з маркетингу і збуту Ругаль І.В. були проведені зустрічі і переговори з представниками найбільших вугільних і машинобудівних корпорацій України, Грузії, Росії, Франції, Польщі, провідними фахівцями і керівниками вугледобувних підприємств Донбасу, Кузбасу і Кривбасу.

 

    [11.09.2012] Всі події
    Написать нам