Статьи и обзоры

100 днів на посаді Генерального директора - важко, а далі ще важче ...Знайомтеся:  Генеральний директор ПАТ «Електромашина»

                                                                        Василь Григорович Бондаренко

Життєве кредо: «Головне - не бути байдужим!»

Це якість, поряд з умінням завжди бути захопленим своєю справою, досконально його знати і головне - любити, Василь Григорович Бондаренко, Генеральний директор ПАТ «Електромашина», вважає запорукою успіху керівника. Саме за таким принципом вже 40 років працює Василь Григорович, який прийшов на «Електромашина» зі шкільної лави.

Прийшовши на Харківський завод «Електромашина» в 1974 році, випробувач електричних машин, апаратів і приладів Бондаренко Василь Григорович освоював професію з «нуля», отримавши 3, а потім і 4 розряд. Далі, до 1980 року, до іспитательская роботі додався досвід інженера-лаборанта.

Робота кипіла, вчителі були відмінними, і в випробувачах Василь Григорович не затримався. Та й як було не помітити допитливого допитливого юнака, який прагне зробити краще, швидше, привнести щось нове, і головне - що досягає реальних результатів?

Так з 1980 по 1996 роки, для майбутнього Генерального директора почалися керівні посади.

Спочатку Василь Григорович - начальник випробувальної станції. І, звичайно, тут теж було, і чому повчитися, і чому інших навчити: як багато працівників того часу, молодий начальник випробувальної станції Бондаренко не поставив жодного запитання, як зробити, вирішити або впровадити, а шукав способи, пробував, і, врешті-решт , завжди отримував бажаний результат. Так на заводі з'явилися багато нововведень, якими користуються і сьогодні: на станції з'явилися другі робочі місця, випробування працездатності спецтехніки модернізувалися і прискорювалися, упрощались схеми, росло якість випробувань. А ось про вихідних, святах і закінчення зміни частенько забували - не до того було, коли справою живеш.

І знову досягнуті в найкоротші терміни результати молодого керівника не залишилися без уваги: далі були посади в.о. начальника цеху, а потім і начальника виробничого комплексу «Електромашина».

Начальствувати молодому, щиро закоханому в свою справу фахівцеві спочатку було непросто: практично цілодобовий режим роботи, всі тонкощі і складності планування і забезпечення виробництва - все це було новим, але цікаво. Саме в ті роки з легкої руки Василя Григоровича завод обзаведеться чіткої схемою планування, обліку та координації всіх виробничих процесів, що включає поетапні графіки для кожної ділянки і цеху. Впровадження єдиного графіка виявилося настільки вдалим, що ось уже 15 років завод працює саме по ньому, синхронізуючи роботу всіх цехів, служб і підрозділів.

З 1996 по 2014 роки Василь Григорович черзі займає посади начальника з виробництва машин постійного струму, заступника керівника з виробництва, директора з виробництва, а з 2014 року - стає Генеральним директором ПАТ «Електромашина».

Накопичений виробничий досвід, що стало вже інтуїтивним розуміння складної роботи виробничого механізму, високі організаторські здібності і вміння доводити справу до кінця - ось той дієвий стиль керівництва, який привніс на «Електромашина» Василь Григорович Бондаренко як досвідчений виробничник.

Стабільний випуск високоякісної, конкурентоспроможної продукції для ринків Європи, Азії, Росії, зміцнення зв'язків з існуючими та новими партнерами, розробка нової продукції - ось той курс, яким сьогодні йде «Електромашина». Разом з тим, в нових для України умовах євроінтеграції, особливе місце в перспективному розвитку підприємства зараз займає пошук нових напрямків в галузі машинобудування і нових ринків збуту, розробка і впровадження нових технологій, модернізація виробництва та удосконалення існуючих робочих технологій.

І сьогодні Генеральний директор ПАТ «Електромашина» В.Г.Бондаренко, використовуючи весь свій досвід і знання, мобілізує колектив підприємства на вирішення цих масштабних завдань.

... Минуло лише 100 днів. Попереду складна, багатогранна і напружена робота з повною самовіддачею і розумінням величезної відповідальності за долю підприємства.

    [10.07.2014] Всі статті та огляди
    Написать нам