Статьи и обзоры

Соціальні питання підприємства - ні хвилини спокою

 

20 вересня 2014 року одне з найстаріших підприємств Харкова - ПАТ «Електромашина» відзначить 145-річчя від дня свого заснування.

Доданків виробничих, технічних і комерційних успіхів в діяльності «Електромашини» існує чимало. Одне з них - розумна, сучасна й ефективна внутрішня соціальна політика, усвідомлено і послідовно реалізується на підприємстві протягом ряду років. В останні роки вона є складовою і відповідальною частиною загальної Програми корпоративного розвитку ПАТ «Електромашина». Своєчасне вирішення нагальних соціальних питань, розширення спектра взаємовигідних соціальних гарантій розглядається керівництвом підприємства в якості однієї з головних управлінських завдань, що дозволяють забезпечити сприятливі соціально-психологічні умови життя колективу, створити додаткову мотивацію якісної роботи персоналу і не допустити навіть натяків на виникнення соціальної напруженості в цехах, відділах і службах.

Вирішення питань матеріального і морального заохочення і стимулювання праці, розумного поєднання і розширення їх форм, вдосконалення умов праці та відпочинку, регулярного проведення корпоративних, культурних, спортивно-оздоровчих, медичних, профілактичних та інших заходів є у нас не тільки одним із актуальних завдань керівництва ПАТ і прямим обов'язком нашого Управління з соціальних питань. Вони реально підтримуються колективом і були б неможливі без допомоги, підтримки та участі наших співробітників, керівників структурних підрозділів та громадських організацій (профспілкового комітету, Ради молодих фахівців та інших).

З метою зміцнення авторитету і створення позитивного іміджу ПАТ «Електромашина», виховання в співробітниках почуття гордості за підприємство, за виконувану роботу й особисте причетність до загальних успіхів і досягнень, ми з року в рік розширюємо і доповнюємо перелік традицій нашого підприємства.

 В рамках вирішення цієї задачі 20 вересня 2012 року було засновано і вперше широко відзначено щорічний День заводу.

 

 

 

 

 

У 2013-му році у підприємства з'явився власний Гімн.

Постійне і значна увага приділяється питанням збереження історичної пам'яті і культури.

У вересні 2012 року завершена корінна реконструкція Музею ПАТ «Електромашина», експозиція якого доведена до сьогоднішніх днів і оснащена сучасними технічними засобами.

 

 

 

 

У травні 2013 року до Дня Перемоги виконано капітальний ремонт розташованого на території підприємства Меморіалу Слави і Пам'яті загиблим співробітникам заводу в роки Великої Вітчизняної війни.

14 квітня 2014 року в новому, капітально відремонтованому та обладнаному приміщенні почала функціонувати бібліотека заводу.

Характерно, що всі названі роботи виконані силами виключно співробітників підприємства. 

З 2011 році відновлено видання власної щотижневої газети «Наша Електромашина», що виходить з тих пір регулярно, без збоїв, з випуском 2-смугових і повнокольорових 4-смугових номерів.

 

 

 

 

За період 2011-2013 р значно поліпшена система медичного обслуговування співробітників і їх регулярного профогляду відповідно до вимог КЗпП, нормативними актами та вимоги МОЗ України.

Подальший розвиток отримала система регулярних творчих конкурсів для дітей і членів сімей співробітників, включаючи відкритий сімейний конкурс «Таланти серед нас», присвячений 145-річчю підприємства, до участі в якому запрошуються працівники ПАТ, їхні діти, онуки, а також ветерани, які пішли на заслужений відпочинок.

 

 

 

До 145-річчя підприємства творча група на чолі з істориком Вахмяніним В.К. завершує підготовку до видання змістовної ілюстрованої книги в презентаційно-подарунковому виконанні про історію підприємства -  «ПАТ «Електромашина» : Етапи великого шляху. 1869-2014».

У виконанні плану святкових заходів задіяні багато співробітників заводу: керівники, робітники і службовці, ветерани і молоді фахівці. Це вселяє глибоку впевненість в тому, що даний план буде не тільки реалізований в повному обсязі, але і благотворно позначиться на подальшому розвитку соціальних програм, формуванні і зміцненні позитивного іміджу підприємства та благополуччя внутрішніх відносин в колективі.

Працівники підприємства чекають це свято і гідні його!


Євгенія ГРІНЬКО,
Начальник Управління з соціальних питань ПАТ «Електромашина»

 

    [17.06.2014] Всі статті та огляди
    Написать нам