Статьи и обзоры

Технічне переозброєння на ПАТ «Електромашина» - далі буде

 

Бізнес-планом ПАТ «Електромашина» на 2014 рік одним із ключових завдань є поетапне технічне переозброєння, реконструкція і модернізація діючих будівель, споруд, ліній електропередач, системи опалення та багато іншого.

Як прокоментував технічний директор ПАТ «Електромашина» Глущенко Юрій Анатолійович, в даний час для безперебійного енергозабезпечення ведеться прокладка нової кабельної лінії 6кВ довжиною понад три кілометри від підстанції АК «Харківобленерго» до ЦРП заводу. Роботи з введення в експлуатацію кабельної лінії плануються закінчити у вересні 2014 р

У поточному році планується оновити верстатний парк підприємства замість фізично зношеного обладнання. Так, в даний час ведуться роботи з придбання токарно-обробного верстата з ЧПУ для обробки щитів електродвигунів, токарно-розточувального і токарно-карусельного верстатів для обробки станин електродвигунів.

З метою забезпечення більш точних технічних параметрів обладнання при обробці виробів нами виконано капітальний ремонт з модернізацією токарного патронно-центрового верстата мод. 16А20Ф3С32 в цеху нормалізованих деталей.

Проведено технічне переозброєння вимірювальної лабораторії СКБ, що визначає показники якості електродвигунів на фінішній операції.

Підприємство стабільно утримує високий рівень обсягів виробництва, а це значить, що діяльність фахівців технічних служб щодня вимагає грамотних і зважених рішень, напруженою і злагодженої роботи по підтриманню технічного стану підприємства відповідно до вимог сьогоднішнього дня.

    [11.06.2014] Всі статті та огляди
    Написать нам