Новини і прес-релізи

НАЗУСТРІЧ ЮВІЛЕЮ

У вересні 2019 року наше підприємство - АТ «Електромашина», провідний лідер машинобудування України, відзначатиме солідну дату - 150-річчя з дня заснування.

150 років тому, восени 1869 року, із введенням в дію «Харківських головних залізничних паровозних і вагонних майстерень», почався відлік історії нашого підприємства - одного з найстаріших в промисловому секторі економіки Харкова. Змінювалися назви і профіль діяльності, обладнання та технології, форми власності, але підприємство продовжувало діяти. У 1960 році підприємство отримало свою нинішню назву «Електромашина», і почало успішно розвивати лінійку електричних машин постійного струму і апаратів.

«Електромашина» не зникла у вирі історії, не розчинилася в хвилях економічних криз і політичних катаклізмів, а навпаки, продовжувала активно розвиватися, освоювати нові технології та розширювати ринки збуту, нарощувати обсяги виробництва і реалізації товарної продукції, модернізувати, поповнювати і оновлювати верстатний парк, впроваджуючи сучасні зразки обладнання імпортного виробництва, удосконалюючи систему підвищення якості та надійності продукції.

З гідними показниками АТ «Електромашина» йде назустріч ювілею. Планом робіт з підготовки і проведення святкового ювілейного заходу передбачено не тільки підведення підсумків пройденого шляху, а й проведення заходів, спрямованих на подальший розвиток корпоративної культури, поліпшення іміджу підприємства, розширення номенклатури продукції, що випускається, збільшення обсягу виробництва і пошук нових ринків збуту.

Наказом Генерального директора АТ «Електромашина» на підприємстві 2019 рік оголошено ювілейним роком.
Підготовка до святкування вже почалася. А це значить, що будуть нові проекти і рішення:

- Проведення рекламної кампанії, різних акцій та ініціатив, участь в престижних міжнародних спеціалізованих виставках прямо або побічно спрямованих на поліпшення іміджу підприємства, розширення ділових контактів, просування продукції на нові ринки збуту і підвищення продажів.

- Реалізація заходів щодо залучення інвестицій на АТ «Електромашина», що має успішну комерційну платформу, яка стане актуальною і перспективною для майбутніх капіталовкладень потенційних інвесторів.

- Реалізація заходів щодо освоєння нової затребуваної продукції, що володіє високим ступенем технічної та експлуатаційної новизни, що задовольняє вимогам і очікуванням замовника, яка б відповідала міжнародним і національним стандартам.

- Удосконалення системи контролю якості продукції, що випускається, яка відповідає міжнародним стандартам і нормативним актам.

- Проведення ряду науково-виробничих конференцій з різних напрямків діяльності АТ «Електромашина».

- Благоустрою території підприємства до знаменної дати, підготовка зовнішнього архітектурного вигляду заводу через реконструкцію промислових об'єктів, проведення ремонту доріг на промисловому майданчику та під'їзних шляхах, а також оновлення фасадів виробничих і адміністративних будівель.

- Проведення спортивно-оздоровчих заходів для співробітників підприємства.

- Організація соціально-значущих акцій для працівників заводу, таких як: конкурси професійної майстерності серед фахівців різних напрямків, акція «До 150-річчя наші досягнення (успіхи)», конкурс «Кращий цех ювілейного року», конкурс дитячої творчості, фотоконкурси і т. д.

Шановні заводчани, колеги та партнери!

Всі наші починання, плани і досягнення в ході підготовки до святкування 150-річного ювілею від дня заснування заводу нами будуть активно висвітлюватися на сторінках офіційного сайту підприємства, а також в засобах масової інформації - друкованих виданнях, профільних журналах і на телебаченні.

    [03.10.2018] Всі новини
    Написать нам