Новини і прес-релізи

Коли іміджевий календар ще й ювілейний

2019 рік - не просто черговий рік в історії АТ «Електромашина», це рік 150-річного ювілею нашого підприємства і цілий ряд святкових заходів.

І перша «ластівка» вервечки урочистих подій - календар на 2019 рік, спеціально розроблений до цієї історичної події.

Ідея створення такого календаря виникла давно, так як 150-річний ювілей заводу - дуже солідний вік для підприємства, що йде в ногу з часом.

Ювілейний календар носить назву «Електромашина - 150. Люди. Проекти. Досягнення».

Новий календар стане не просто функціональною прикрасою в робочих кабінетах, а й перенесе нас у ті далекі часи, які стали історією міста і країни, коли наші прадіди закладали перший фундамент під головні корпуси «Харківських залізничних паровозних і вагонних майстерень», з чого і почалася наша «Електромашина».

На аркушах календаря можна знайти значущі історичні етапи нелегкого становлення нашого підприємства, інформацію про легендарних людей, що створювали історію підприємства, досягнення у виробничій, економічній і фінансовій сферах.

Звертає увагу і ювілейна символіка на кожному аркуші календаря, розроблена спеціально до 150-річчя заводу.

Нехай новий календар в 2019 році радує кожного своїми сторінками, відзначаючи яскраві події життя, а для нашого підприємства ювілейний рік стане роком технологічного і конструкторського прориву, роком нарощування виробничих потужностей, розширення ринків збуту і фінансово-економічного зростання!

    [08.01.2019] Всі новини
    Написать нам