Новини і прес-релізи

Застереження: контрафактна продукція!

Шановні  Партнери!

АТ «Електромашина» протягом останніх 60-ти років є провідним підприємством електротехнічної галузі України, яке виробляє якісні електричні машини постійного струму для використання на внутрішньому і зовнішньому ринках.

Наше підприємство довело свою конкурентоспроможність високою якістю продукції, що випускається, її відповідністю державним і міжнародним стандартам якості, що підтверджено відповідними сертифікатами.

Завдяки цьому за довгі роки плідної праці, підприємство придбало позитивний імідж надійного партнера як серед контрагентів, так і кінцевих споживачів. Надійність і міць бренду «Електромашина» - результат наполегливої і копіткої праці всього колективу нашого заводу.

Ми впевнені, що заради саме таких якостей ви вибрали АТ «Електромашина» та нашу продукцію.

Разом з тим, завдяки в тому числі вищевикладеним факторів, протягом останнього часу на ринку електротехнічних машин постійного струму, спостерігаються окремі факти неправомірних і агресивних спроб недобросовісних конкурентів по використанню нашого бренду. Останні, застосовуючи демпінгові ціни, пропонують споживачам під ім'ям АТ «Електромашина», дешевшу несертифіковану продукцію, виготовлену з неякісних матеріалів, які не відповідають державним стандартам для відповідного обладнання, що не гарантують безпечного його використання і експлуатації за цільовим призначенням.

З урахуванням викладеного, керівництво АТ «Електромашина» звертається до Вас з переконливим проханням уникати випадків придбання продукції під брендом нашого заводу у сторонніх продавців за більш дешевими цінами, ніж встановлені в нашому прайс-листі або доведені до Вашої уваги службою збуту.

Купівля продукції АТ «Електромашина» безпосередньо у виробника або нашого сертифікованого дилера зможе забезпечити Вашому підприємству якість і довготривалу експлуатацію електродвигунів за їх прямим призначенням, а також своєчасне їх гарантійне обслуговування, уникнувши випадків непотрібних і зайвих фінансових витрат по ремонту або заміні недоброякісної продукції.

    [13.04.2020] Всі новини
    Написать нам