Новини і прес-релізи

Від досягнутого до нових рубежів!

В умовах пандемії планетарного масштабу від СОVID-19 2020 і 2021 р.р. стали дуже складними для роботи практично всіх підприємств. Не всі з них змогли вижити в даних обставинах: багато хто вже закрилися, багато з них перебувають на межі банкрутства.

АТ «Електромашина», яке зовсім недавно відзначало свій 150 - річний ювілей, не тільки вижило, а й продовжує активно утримувати свої позиції на ринку електротехнічної продукції.

Звичайно, в непростому положенні, в якому опинилися багато промислових підприємств, і заводу АТ «Електромашина» довелося долати додаткові труднощі. Це і максимальна економія енергоресурсів, в тому числі за рахунок економного опалення, і нестача обігових коштів, і організація доставки працівників заводу, коли припиняв роботу громадський транспорт, а також цілий ряд інших заходів.

Але головне - підприємству вдалося зберегти повністю колектив і робочі місця за винятком окремих працівників, від яких, через низьку кваліфікацію і порушень дисципліни, довелося звільнитися.

Весь цей час АТ «Електромашина» стабільно два рази в місяць виплачує заробітну плату, інвестує кошти в молодих фахівців, модернізує і оновлює обладнання.

З квітня 2021 р. АТ «Електромашина», після перерви в минулому році, в черговий раз підвищує всім працівникам заробітну плату.

Для концентрації зусиль з освоєння нової продукції в структурі АТ «Електромашина» створено науково-технічний центр, до складу якого увійшли спеціальне конструкторське бюро, випробувальна лабораторія та цех дослідного виробництва. Основними завданнями НТЦ є: пошук нових ринків і видів продукції, проектування, виготовлення та випробування дослідних зразків, а також супровід при освоєнні серійного виробництва.

Завдання і цілі АТ «Електромашина» - безперервний розвиток.

В 2021 році відновлюється об'єм виробництва. За перші два місяці темп зростання обсягів товарної продукції склав 113,8%, обсяг реалізації - 116,1%.

Підприємство повністю завантажено замовленнями, йде активна розробка і освоєння нового асортименту продукції для міського електротранспорту та іншої інноваційної техніки.

Але головним пріоритетом залишаються співробітники підприємства, які роблять гідний внесок у розвиток підприємства, адже успіх і досягнення кожного складаються в наш загальний результат, забезпечуючи благополуччя і достаток нам і нашим сім'ям.

    [18.03.2021] Всі новини
    Написать нам