Галерея відео

 • Ювілей АТ «ЕЛЕКТРОМАШИНА» - пам'ять на все життя!

  20.09.2019 в ДК Залізничників АТ «ЕЛЕКТРОМАШИНА» відзначило свій ювілей. Ця подія стала спільним святом для всіх поколінь трудівників підприємства, для всіх тих, хто своєю працею рік за роком вершив долю заводу, зберігав трудові традиції, долаючи труднощі, і твердо вірив в перспективне майбутнє рідного підприємства. Першим, зі сцени, до всіх присутніх звернувся Голова Наглядової ради АТ «Електромашина» В.Г.Бочаров. З гордістю і повагою зал аплодував ветеранам заводу і тим, хто був заслужено нагороджений ювілейними нагородами. Яскраву атмосферу свята створювали вокальні та танцювальні виступи провідних творчих виконавців м.Харкова.

  Переглянути відео
 • АТ «ЕЛЕКТРОМАШИНА» святкує 150-річчя

  20 вересня 2019 р. у Палаці культури залізничників відбувся урочистий вечір, присвячений 150-річчю АТ «Електромашина», м.Харків. Фінальним акордом вечора стало виконання пісні про завод, яка була написана спеціально до ювілею і виконали її співробітники підприємства.

  Переглянути відео
 • З Ювілеєм, завод!

  Секретар Харківської міської ради Олександр Новак привітав колектив підприємства від імені керівництва міста і вручив трудовому колективу заводу в особі Генерального директора АТ «Електромашина» Вячеслава Чаіцького Почесну грамоту Харківської міської ради, а кращим його працівникам - почесні грамоти виконкому Харківської міської ради та Подяки міського голови.

  Переглянути відео
 • ЕЛЕКТРОМАШИНА напередодні Ювілею

  Залишаються лічені дні, коли АТ «Електромашина» відзначить грандіозне свято - 150-річчя заснування підприємства. Проведена величезна підготовча робота святкових заходів: проведено тематичні конкурси, участь у виставках і конференціях, святкова презентація, виготовлені кольорові буклети, рекламні ролики і банери. В серпні місяці підведені підсумки конкурсу відеороликів «Наш завод». Відеоролик про підприємство, підготовлений Департаментом продажів АТ «Електромашина», гідно зайняв 1 місце переможця.

  Переглянути відео
 • Презентаційний фільм

  АТ «Електромашина» - одне з провідних машинобудівних підприємств України з більш ніж 145-річною історією. Основною продукцією підприємства понад 50 років є електричні машини постійного струму, краново-металургійні електродвигуни, електродвигуни для залізничного транспорту, електродвигуни для рудникових, тягових, контактних і акумуляторних електровозів, рудникова апаратура.

  Переглянути відео
Написать нам